У чотирьох важкопоранених воїнів тепер буде дарунок від волинянок, зроблений із вдячністю за жертовність заради миру в Україні.
Дружини Героїв з Волині подарували вишиванки для поранених Воїнів
«На тих сорочках розцвітає барвами душі наша вдячність захисникам»
На Волині для дружин загиблих і зниклих безвісти воїнів триває соціальний проєкт «Віднова». Наприкінці червня його значимість відчули ще 42 жінки з різних регіонів України.
95-та зустріч уже раніше знайомих і нових учасниць проєкту, керівником якої є Руслан Теліпський, традиційно відбулася в інтеграційному центрі «Замлиння» на Любомльщині Ковельського району. Програму реабілітаційних заходів склали змістовні майстер-класи, де кожна берегиня мала можливість презентувати свій хист до творчості, золоті руки і зворушливі мрії.
Годинами, протягом яких жінки робили сердечка з сіна, метеликів-провісників волі, птахів-символів миру, плели купальські вінки і з вірою найперше в перемогу писали свої плани на майбутнє, їхні важкі думи наче розчинялися в світлі старань та натхнення. Хвилюючими були знайомства, відвертими – розмови зі психологами, щирими до сліз – молитви, схожими на сповіді – розповіді про свої долі, незабутніми – яскраві спогади, якими жіноцтво невимушено прикрашало кожен день у мальовничому Замлинні.
Скажімо, з Мар’янівської територіальної громади Луцького району цього разу стати учасницями проєкту зголосилися вдови Євгенія Харків, Леся Гас, Наталія Пастухова, Людмила Михальчук і Марія Заєць.
З нагоди своїх червневих днів народжень Євгенія Іванівна, Леся Георгіївна і Людмила Анатоліївна вирішили пригостити всіх смачним короваєм.
Українка з Бахмута вирішила не чекати, доки його поріжуть на окрайці, а попросила іменинниць відломити кусень короваю, настільки запашним був той солодкий хліб, поданий від щирого серця іменинниць. Звісно, побажання гості виконали з радістю!
Дорогою ж до Замлиння мар’янівці всім товариством не обминули військовий госпіталь. Ще перед поїздкою жінки вирішили подарувати важкопораненим військовослужбовцям вишиванки – символи національної гордості та нескореності.
Цю хорошу справу зробили без будь-якого на те приводу, а з великої поваги та вдячності захисникам.
Зустріч із військовими, які через війну та після страшних ран звикають жити без руки чи ноги, чи без двох кінцівок, допомогла організувати Алла Климюк.
Сорочки придбали власним коштом. Їх по собівартості бійцям офірувала підприємиця з Горохова Світлана Кондор. Зустріч із військовими, які через війну та після страшних ран звикають жити без руки чи ноги, чи без двох кінцівок, допомогла організувати Алла Климюк, соціальний працівник госпіталю і заступниця голови організації «Об’єднання матерів і дружин захисників України у Волинській області.
Найпотрібнішою нагородою за таку доброчинність волонтерки сприйняли вдячність воїнів. За їх здоров’я, за повернення додому всіх захисників відтак помолилися у Замлинні та в Жидичинському Свято-Миколаївському монастирі. Почуй, Боже, цю велелюдну материнську молитву.
Читайте також: Концерти для поранених воїнів на Волині, «як пожива для душі».
