
Гості відвідали об’єкти молодіжної інфраструктури.
Ковель приймав молодіжних лідерів із Волинської, Львівської та Закарпатської областей
Міський голова Ігор Чайка зустрівся з учасниками обмінної поїздки молодіжних рад, які цими днями побували в Ковелі
Очільник громади щиро подякував лідерам із Волинської, Львівської та Закарпатської областей за активну позицію та бажання розвивати країну. Він наголосив, що для влади надзвичайно важливо чути голос молоді:
— Ми у Ковелі пишаємося нашою молоддю. Її ініціативи справді змінюють місто. Один із прикладів — акції, які започаткувала Молодіжна рада, щоб зупинити Ковель на хвилину мовчання. Це формує зовсім нову культуру пам’яті, — зазначив Ігор Чайка.
Особливу увагу міський голова приділив першому голові Молодіжної ради Ковеля – Олександру Філону, який загинув на фронті у 2023 році:
– Це була дуже особлива людина. Лідер, орієнтир для багатьох. Він назавжди залишиться почесним головою Молодіжної ради Ковеля. Його пам’ятають, ним гордяться, — підкреслив мер.
Олександр Філон назавжди залишиться почесним головою Молодіжної ради Ковеля. Його пам’ятають, ним гордяться,
Мер також зазначив, що надзвичайно приємно приймати молодь із трьох областей саме в Ковелі, де готові ділитися досвідом і надихатися новими ідеями разом, відкриті для діалогу, співпраці й нових ініціатив.
Гості відвідали об’єкти молодіжної інфраструктури, зокрема студію Glek — чудовий приклад соціального підприємництва. Обмінялися досвідом та ідеями з іншими молодіжними радами, а також ознайомились із вражаючими досягненнями молодіжної ради Ковеля. Це сприяло налагодженню нових партнерств та генерації свіжих задумів для майбутніх проєктів.
Обмінна поїздка молодіжних рад до Ковеля проходила у межах проєкту «Молодіжна участь та політика: посилення залучення молоді, врядування, бюджетування та розвитку життєвих навичок у Львівській, Волинській та Закарпатській областях», який реалізує ГО «Молодіжна платформа» за сприяння ЮНІСЕФ та фінансової підтримки Уряду Німеччини через державний банк розвитку KfW.

Читайте також: ««Слава Україні!» – останні слова 16-річних школярів, які вступили у бій з окупантами».
