Курси НБУ $ 41.34 € 48.31
Жнива на Волині перетнули екватор: зібрано 72% запланованих площ

Аграрії Волині зібрали вже понад мільйон тонн зерна.

Фото: Фейсбук.

Жнива на Волині перетнули екватор: зібрано 72% запланованих площ

В області повністю зібрано урожай ріпаку та гороху

Станом на 14 серпня аграрії Волині зібрали вже понад 1 млн тонн зерна нового врожаю з площі 230 тис. га, що становить 72% від запланованих площ.

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА.

За поточний тиждень зібрано 697,3 тис. тонн зерна з площі з площі 144,2 тис.га.

Збір по культурах:

Пшениця: обмолочено 118 тис. га (85% до прогнозу), зібрано 650 тис. тонн при середній урожайності 5,5 т/га.

Ячмінь: обмолочено 23 тис. га (83% до прогнозу), намолочено 109 тис. тонн, урожайність — 4,8 т/га.

Ріпак: зібрано на площі 45,4 тис. га (100% до прогнозу), валовий збір — 132 тис. тонн, середня урожайність — 2,9 т/га.

Горох: обмолочено із площі 4,5 тис. га, що становить 100% від посівних площ. Зібрано 16 тис. тонн при середній урожайності 3,5 т/га.

Довідково: За даними Мінекономіки, станом на 15 серпня 2025 року в Україні вже зібрано 24 805,9 тис. тонн ранніх зернових та зернобобових культур на площі 6 186,6 тис. га. Обмолочено 55% площ, засіяних цими культурами.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: У селі на Рівненщині подружжя лікарів відтворюють автентичну українську садибу.

Реклама Google

Telegram Channel