
Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
На Рівненщині чоловік обікрав оптовий магазин
Відповідно до ст. 208 КПК України крадій перебуває в ізоляторі тимчасового тримання
7 вересня до поліції звернулася 45-річна жителька селища Клесів та повідомила, що прийшовши на роботу, побачила пошкоджені жалюзі на дверях.
Про це повідомляє Поліція Рівненської області.
Правоохоронці, які прибули на місце події, встановили, що невідомий, шляхом віджиму ролетів та вхідних дверей проник до приміщення гуртівні, викрав 4000 гривень, продукти харчування та втік.
Працівники карного розшуку оперативно встановили особу зловмисника та розшукали 34-річного жителя селища Клесів на одній з вулиць селища.
Слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану).
Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині викликали рятувальників, щоб допомогти пенсіонерці.
