Курси НБУ $ 42.07 € 48.33
За втручання прокурорів із забудовника стягнуто понад 2 млн грн у бюджет Луцької громади

За втручання прокуратури ці кошти надійдуть у бюджет громади.

Фото: Ілюстративне.Фейсбук.

За втручання прокурорів із забудовника стягнуто понад 2 млн грн у бюджет Луцької громади

Господарський суд Волинської області задоволив три позови Луцької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Луцької міської ради про стягнення із місцевого забудовника понад 2 млн грн інфляційних втрат та відсотків за борговим зобов'язанням внаслідок несвоєчасної сплати коштів пайової участі в розвитку інфраструктури населеного пункту

Після звернення прокурорів до суду замовник будівництва багатоквартирних будинків у Луцьку  сплатив до бюджету громади 5,2 млн грн коштів пайової участі.

Про це інформує Пресслужба обласної прокуратури.

Прокурори ж встановили, що зробив це суб'єкт господарювання, прострочивши виконання боргового зобов'язання, відтак має сплатити до місцевого бюджету інфляційні витрати та  відсотки  в сумі понад два мільйони гривень.

За втручання прокуратури ці кошти надійдуть у бюджет громади.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Незаконна порубка дерев на 3,2 млн грн – на Волині судять ексдиректора та провідного інженера лісового господарства.

Реклама Google

Telegram Channel