Курси НБУ $ 42.00 € 48.77
На Волині можливе сповільнення руху транспортних засобів у пункті пропуску «Устилуг - Зосин»

Найближчий до Устилуга «пасажирський» пункт пропуску «Долгобичув-Угринів».

Фото: Відкриті джерела.

На Волині можливе сповільнення руху транспортних засобів у пункті пропуску «Устилуг - Зосин»

У зв’язку з ремонтно-будівельними роботами з української сторони на митному посту «Устилуг» буде сповільнено рух транспортних засобів і вантажів, що прибувають у пункт пропуску з польського «Зосина»

Також можливе додаткове накопичення автомобілів на суміжній стороні.

Про це повідомляє Державна митна служба України.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області запланувала повне перекриття «червоного коридора» Устилуга з 27 жовтня до 01 листопада включно, часткове перекриття – з 03 до 08 листопада 2025 року. Просимо водіїв зважати на ці об’єктивні обставини.

Дізнатися про черги автомобілів перед пунктами пропуску через держкордон України можна за допомогою спеціальної карти Держмитслужби - https://bit.ly/3BIkNQJ.

У випадку тривалого очікування на перетин кордону через пункт пропуску «Зосин-Устилуг» рекомендуємо обирати альтернативні шляхи. Найближчий до Устилуга «пасажирський» пункт пропуску «Долгобичув-Угринів», де дозволено рух транспортних засобів масою до 7,5 тонн, з польської сторони розташований за 45 км.

Читайте також: «На Волині судили жінку, яка сім разів непоміченою викрадала алкоголь у магазині».

Реклама Google
 

Telegram Channel