Курси НБУ $ 42.15 € 48.52
У місті на Волині замайорів 15-метровий прапор України

Символ нашої незалежності, гордості та єдності.

Фото: Фейсбук.

У місті на Волині замайорів 15-метровий прапор України

Флагшток встановили на місці колишнього радянського символу, як важливий елемент декомунізації

21 листопада у Володимирі в День Гідності та Свободи відбулася знакова подія: на розі вулиць Устилузької та Драгоманова, за ініціативи міського голови Ігоря Пальонки, встановили новий флагшток, висотою 15 метрів, на якому замайорів найбільший у громаді Державний Прапор України.

Повідомляє Володимирська міська рада.

Локація для встановлення обрана не випадково — флагшток розмістився на тому самому місці, де раніше знаходився радянський символ. Дана ініціатива – важливий елемент декомунізації та утвердження національної ідентичності в громаді.

Реалізація цього проєкту відбулась за ініціативи міського голови та завдяки спільній підтримці партнерів. Зокрема, міська рада висловлює вдячність керівнику «Райагропромтехніки» Сергію Васьковському з міста Коростеня, де безпосередньо виготовлявся флагшток, а також ТОВ «АВЕСТЕРА ГРУП» в особі Світлани Собіпан і підприємцю Сергію Юнаку, які надали необхідне сприяння для втілення задуму. До слова, встановлення цього флагштока було однією з обіцянок Ігоря Пальонки, озвучених під час тогорічного звіту міського голови перед громадою.

Це місце стане символічним, адже перед очима тих, хто приїжджає з-за кордону майорітиме великий національний стяг, як символ нашої незалежності, гордості та єдності.

Також прапор слугуватиме привітанням для партнерів і всіх, хто прибуває до громади.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Волинські привиди: історія величних палаців, від яких не залишилось й сліду​.

Реклама Google

Telegram Channel