Скидання невідомої рідини на земельну ділянку.
На Волині спіймали на гарячому автівку, яка зливала гидоту у водойму
Матеріали передано поліції для встановлення осіб причетних до порушення
В ході проведення природоохоронних заходів фахівцями Державної екологічної інспекції у Волинській області було виявлено асенізаторну машину, яка здійснювала скидання невідомої рідини на земельну ділянку.
Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Волинській області.
Спеціалісти Інспекції оперативно зупинили порушення та задокументували факт можливого забруднення водойми.
Для подальшого реагування та встановлення всіх обставин на місце події було викликано слідчо-оперативну групу ГУНП. Матеріали передано правоохоронним органам для встановлення осіб, причетних до порушення, та притягнення їх до відповідальності згідно з вимогами чинного законодавства.
Державна екологічна інспекція у Волинській області й надалі здійснюватиме постійний нагляд за дотриманням природоохоронного законодавства та оперативно реагуватиме на факти забруднення водних ресурсів.
Екоінспекція закликає громадян бути небайдужими. Якщо ви стали свідками: незаконних рубок лісу чи зелених насаджень, стихійних сміттєзвалищ, самовільного зайняття земель у прибережних захисних смугах, забруднення земель чи водойм - повідомте про це:
гаряча лінія: (0332) 72-33-96
вебресурс або застосунок «ЕкоЗагроза» ecozagroza.gov.ua

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Луцьку спіймали водія з ознаками наркотичного сп'яніння.