Триває слідство.
На Волині чоловік ледь не спалив живцем власну дружину
Інцидент трапився у п'ятницю, 28 листопада
До поліції звернулася 30-річна мешканка селища Цумань і повідомила, що чоловік чинить щодо неї домашнє насильство.
Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Волинської області.
За словами заявниці, він облив її горючою рідиною та погрожував підпалом. У певний момент рідина зайнялася, і жінка отримала опіки. Врятуватися їй вдалося завдяки власним дітям.
Після вчиненого чоловік утік з дому. Поліцейські негайно розпочали пошуки, обстежили прилеглу територію та оперативно встановили його місцезнаходження.
Чоловіка затримали в порядку статті 208 КПК України. За замах на вбивство зловмиснику вже оголосили про підозру й обрали запобіжний захід - 60 діб тримання під вартою без права внесення застави.
За вчинене йому загрожує до 15 років позбавлення волі.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Луцькому районі чоловік вбив знайомого молотком і поховав у погребі.