Курси НБУ $ 42.33 € 49.18
Луганська «начальниця», яка працювала на окупантів, отримала вирок суду

Суд призначив покарання – 9 років позбавлення волі.

Фото ілюстративне / facebook.com.

Луганська «начальниця», яка працювала на окупантів, отримала вирок суду

Співпраця з окупантами обернулася тривалим тюремним терміном

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Волинської обласної прокуратури суд визнав 50-річну жительку Луганської області винуватою у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

 Про це повідомляє Пресслужба обласної прокуратури.

Доведено, що після окупації населених пунктів Марківської селищної територіальної громади військами країни-агресора жінка добровільно обійняла посаду начальника відділу у так званій  «адміністрації Марківського району луганської народної республіки», а згодом – начальника відділу в «адміністрації Марківського муніципального округу днр». 

Вона разом з іншими представниками незаконних органів влади, створених на окупованій території, забезпечувала реалізацію державної політики росії для подальшого встановлення влади окупантів, штучного створення у місцевих мешканців переконань про незворотність і стабільність існування на теренах Луганської області влади рф та ідей «російського світу».

Суд призначив їй покарання у виді 9 років позбавлення волі з позбавленням на 15 років права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, органах державного управління та контролю і з конфіскацією майна.

Досудове розслідування: УСБУ у Волинській області.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Волинські прикордонники допомогли затримати «благодійників», які торгували автівками для ЗСУ.

Реклама Google

Telegram Channel