Як розвантажити дороги від заторів?
У Луцьку шукають розумні рішення для подолання заторів
Міський голова доручив знайти оптимальне рішення для покращення руху за мінімальні кошти
У Луцьку існує проблема заторів, що утворюються на окремих вулицях у ранкові та вечірні години «пік».
Це питання підняв міський голова Ігор Поліщук під час розширеної наради Луцької міської ради.
Очільник громади доручив департаменту ЖКГ вивчити навантаженість на перехрестях та вулицях, щоб знайти рішення оптимізації транспортних потоків, аби авто рухалися швидше. Уже були прийняті окремі рішення, які дали позитивний результат.
Як приклад для вивчення, він навів пішохідний перехід біля історичного факультету на проспекті Перемоги, де лунають пропозиції встановити світлофор чи перенести його. Тож необхідно запропонувати оптимальне рішення щодо покращення руху як для автомобілів, так і пішоходів на цій ділянці.
Ігор Поліщук зазначив: «Необхідно знайти найефективніші рішення за мінімальний кошторис, бо інколи багатомільйонні розв’язки не вирішують проблеми, а є набагато простіші і дешевші рішення».
Доручив міський голова й напрацювати пропозиції щодо розвитку велоінфраструктури.
За його словами, у теплу пору року багато громадян активно користуються велосипедами. Варто збудувати нові велодоріжки і особливо велопарковки, бо часто нема де поставити велосипед. Ігор Поліщук сказав, що нині триває формування бюджету і необхідно це все врахувати, аби у наступному році зробити частину робіт.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Вперше за сезон у селищі на Волині подали тепло до закладів освіти.