Поліцейські затримали чоловіка.
У Києві під час сварки 10-річний хлопець став жертвою власного батька
Поліцейські повідомили кривднику про підозру
Поліцейські Солом’янського району припинили домашнє насильство в одній із родин, яке під час чергового конфлікту завершилося травмуванням малолітньої дитини. За скоєне чоловіку загрожує до 2 років ув’язнення.
Про це повідомляє Поліція Києва.
Днями, на спецлінію 102 зателефонувала 25-річна киянка, яка повідомила про сімейний конфлікт. Поліцейські встановили, що заявниця проживає разом із 50-річним вітчимом та малолітнім братом в одній квартирі, їх матір померла декілька років тому.
Порушник, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, систематично чинив психологічне та фізичне насильство щодо заявниці. Під час чергового конфлікту він застосував до жінки фізичну силу, а коли за неї заступився його 10-річний син – чоловік завдав хлопчику удару кухонним тесаком. Дитина отримала ушкодження руки та була доставлена до медичного закладу для надання необхідної допомоги.
Поліцейські затримали чоловіка в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та за процесуального керівництва Солом’янської окружної прокуратури, повідомили йому про підозру за ст. 126-1 Кримінального кодексу України – домашнє насильство. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 2 років.
Крім того, рішенням суду підозрюваному обмежено спілкування із потерпілою та сином, він також має пройти корекційну програму для кривдників. Хлопчик наразі перебуває в лікарні, соціальними службами вирішується питання щодо вилучення його з родини.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Луцькій громаді виявили понад сотню написів із рекламою наркотиків.