Прикордонники просять водіїв та подорожніх враховувати під час планування поїздок можливу нестабільну роботу електронних систем контрольних служб у пунктах пропуску.
Черги на кордоні Волині з Польщею: пункти пропуску працюють у посиленому режимі
Після короткочасного спаду одразу після Різдва спостерігається чергове зростання пасажиропотоку, що характерно для святкового періоду
Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.
Станом на 05:30 29 грудня на виїзд з України в пункті пропуску «Устилуг» очікують 30 легкових автомобілів і 4 автобуси.
У пункті пропуску «Ягодин» – 4 автобуси, пропуск легкових авто тимчасово не здійснюється).
Інформація про стан черг перед пунктами пропуску з Республікою Польща на виїзд з України станом на 5:30 29 грудня 2025 року:
Республіка Польща
Волинь:
= «Ягодин» – 4 автобуси (пропуск пішоходів не здійснюється; пропуск легкових авто тимчасово не здійснюється);
= «Устилуг» – 30 л/а, 4 автобусів (пропуск пішоходів не здійснюється).
Пункт пропуску «Устилуг» – єдиний на Волині міжнародний пункт пропуску, де можливий пропуск легкових автомобілів.
Львівщина:
= «Угринів» – 0 л/а, 3 автобусів (пропуск пішоходів не здійснюється);
= «Рава-Руська» – 0 л/а, 0 автобусів (пропуск пішоходів не здійснюється);
= «Грушів» – 0 л/а, 2 автобусів (пропуск пішоходів не здійснюється);
= «Краківець» – 0 л/а, 15 автобусів (пропуск пішоходів не здійснюється);
= «Шегині» – 0 л/а, 15 автобусів, 0 пішоходів (після ПК) (пропуск пішоходів здійснюється у обох напрямках);
= «Смільниця» – 0 л/а, 0 автобуси (пропуск пішоходів не здійснюється);
= «Нижанковичі» – 0 л/а, 0 автобус(пропуск пішоходів не здійснюється).
У ДПСУ зазначили, що задля мінімізації черг і пришвидшення оформлення прикордонники збільшили кількість нарядів, задіяли додаткові автоматизовані робочі місця та координують з польською стороною.
Прикордонники просять водіїв та подорожніх враховувати під час планування поїздок можливу нестабільну роботу електронних систем контрольних служб у пунктах пропуску. Водії можуть відстежувати завантаженість на пунктах пропуску на виїзд з України за цим посиланням, а на в'їзд в Україну з Польщі – за цим посиланням.
До речі
Пункт пропуску «Устилуг» – єдиний на Волині міжнародний пункт пропуску, де можливий пропуск легкових автомобілів. Також через пункт пропуску «Устилуг — Зосин» дозволений рух транспортних засобів масою до 7,5 тонн та пасажирських автобусів – в обох напрямках, а також порожніх транспортних засобів масою понад 7,5 тонн – на виїзд з України (в порядку електронної черги).
Зараз також читають: Плюс мільйон: туристи залишили в громадах Волині на 25% грошей більше.