Пропонують безкоштовне навчання.
У Луцьку підприємство критичної інфраструктури пропонує роботу
Нині є 5 вакантних місць
ДКП «Луцьктепло», що належить до об’єктів критичної інфраструктури сектору системи життєзабезпечення, шукає працівників за професією «оператор котельні».
Про це йдеться на сайті ДКП «Луцьктепло».
Нині на підприємстві є 5 вакантних місць операторів 3-го та 4-го розрядів.
Від кандидатів вимагається загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, наявність посвідчення на право обслуговування водогрійних та парових котлів.
«Готові взяти на роботу кандидатів без досвіду роботи, а також взяти на себе витрати на навчання. Зокрема, оплатити навчання для операторів котельні, що розпочинається 5 січня в центрі зайнятості», – йдеться в дописі.
Надішліть нам своє резюме:
- в електронній формі на адресу [email protected] або
- зверніться безпосередньо у Відділ управління персоналом підприємства чи уточніть деталі за телефоном +38 (0332) 28 30 69.
На перспективу підприємство зацікавлене як в сезонних, так і постійних працівниках за професією «оператор котельні» та «оператор центральних теплових пунктів» та готове надавати консультації та сприяти здобуттю фаху, проходженню навчання зацікавлених осіб.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: «Ми поруч із родинами»: мер Ковеля зустрівся з мешканцями пошкодженого будинку.