Фахівці провели обстеження на зимувальних ямах річки Луга та озера Щенятинське.
На водоймах Волині спіймали порушників правил рибальства
У Володимирському районі екоінспектори склали адмінпротоколи на рибалок-порушників та подбали про зимуючих птахів, облаштувавши для них місця підгодівлі
Протягом тижня, фахівцями Державної екологічної інспекції у Волинській області, проведено низку природоохоронних заходів, спрямованих на запобігання та виявлення порушень вимог природоохоронного законодавства на території області, а також на збереження об’єктів тваринного світу та водних біоресурсів.
Про це інформує Державна екологічна інспекція у Волинській області.
У межах проведених заходів здійснювався контроль за дотриманням правил Любительського рибальства, охорони водних біоресурсів та режиму охорони зимувальних ям. Окрему увагу приділено водним об’єктам, що мають підвищене природоохоронне значення в зимовий період, зокрема річкам та озерам області.
На території Володимирського району, у тому числі на зимувальних ямах річки Луга, зафіксовано порушення правил рибальства.
За результатами складено адміністративні протоколи за:
- частиною 1 статті 85 КУпАП - порушення правил використання об’єктів тваринного світу (правил рибальства).
- частиною 3 статті 85 КУпАП - порушення правил рибальства.
Також проведено обстеження на зимувальних ямах озера Щенятинське, Павлівської громади, Володимирського району, за результатами якого складено адміністративний протокол та винесено постанову за ч.3 ст.85 КУпАП.
Окрім цього, здійснено контрольні заходи з охорони водних біоресурсів на річці Вижівка та на ставках загального користування в рекреаційній зоні Забродівської територіальної громади.
Також, організовано підгодівлю зимуючих птахів та викладку кормів, що є важливою складовою збереження біорізноманіття у складний зимовий період.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині обікрали жінку, не заходячи в її дім.