Порушникам загрожують штрафи.
У Луцьку оштрафували водія, який припаркувався на газоні (Фото)
На вулиці Героїв-добровольців, 4в водії порушують правила паркування, ігноруючи заборону стоянки на зелених зонах
Інспектором було оперативно відреаговано на звернення та винесено повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності.
Про це повідомляє Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.
Муніципальна варта нагадує: відповідно до пункту 15.10 «є» Правил дорожнього руху України, стоянка та паркування транспортних засобів на газонах і зелених зонах заборонені.
Наразі сніг тане, ґрунт перезволожений, і заїзд автомобілів на зелені зони призводить до утворення болота. Колесами транспорту повністю пошкоджується та виривається трава, руйнується верхній шар ґрунту, і навесні такі ділянки перетворюються на суцільну багнюку замість зеленого газону.
За вказане правопорушення передбачено штраф у розмірі 340 грн (ч. 1 ст. 122 КУпАП).
«Закликаємо водіїв бути відповідальними, дотримуватися правил паркування та поважати міський простір. Зелені зони — не місце для автомобілів. Бережімо наше місто разом», – йдеться у повідомленні.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Волонтерку з Волині нагородили медаллю «За сприяння Збройним силам України».