У пані – 1,57 проміле! Це майже у 8 разів перевищує допустиму норму!
Серед ночі на Волині п’яна водійка висловила протест патрульним
Пані не погодилася з висновком патрульних і забажала пройти огляд на наявність алкоголю в медичному закладі
Тільки за цю нічну зміну ковельські патрульні виявили двох водіїв у стані алкогольного сп’яніння.
Під час дії комендантської години на дорожній станції патрульної поліції інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz. Під час спілкування з 18-річним водієм патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан алкогольного сп’яніння за допомогою приладу Драгер показав 1,43 проміле (100 грамів горілки – це приблизно 0,5 – 0,6 проміле. – Ред.). Також з’ясувалося, що чоловік ніколи не отримував посвідчення водія.
18-річним водієм ніколи не отримував посвідчення водія.
Ще одну нетверезу водійку патрульні зупинили у Ковелі також під час дії комендантської години. Жінка погодилася пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння на місці. Результат – 1,80 проміле.
З результатом вона не погодилася та виявила бажання пройти огляд у медичному закладі. Результат не сильно відрізнявся – 1,57 проміле.
В обох випадках патрульні відсторонили водіїв від керування та склали відповідні адміністративні матеріали, інформує пресслужба Патрульної поліції Волині.
Зараз також читають: На Волині вербували жінок для сексуальної експлуатації в Європі.