Курси НБУ $ 43.27 € 50.92
Нетверезий водій спричинив ДТП у Луцьку

На щастя, у ДТП постраждали лише машини.

Фото: Патрульна поліція Волині.

Нетверезий водій спричинив ДТП у Луцьку

Учора близько 22-ї години патрульні отримали повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на проспекті Президента Грушевського

Інспектори зʼясували, що водій автомобіля Dodge Challenger, виїжджаючи на перехрестя з круговим рухом, не вибрав безпечної швидкості руху, не був уважним та не стежив за дорожньою обстановкою.

У результаті він втратив керування та здійснив зіткнення з автомобілем Volkswagen, який рухався в зустрічному напрямку.

Фото: Патрульна поліція Волині.
Місце ДТП. Фото: Патрульна поліція Волині.

У результаті водій автомобіля Dodge Challenger втратив керування та здійснив зіткнення з автомобілем Volkswagen, який рухався в зустрічному напрямку.

 Унаслідок автопригоди транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень.

На щастя, у ДТП постраждали лише машини. Фото: Патрульна поліція Волині.
На щастя, у ДТП постраждали лише машини. Фото: Патрульна поліція Волині.

 Під час спілкування з водієм Dodge Challenger патрульні виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводили на місці події за допомогою приладу Драгер. Результат – 0,90 проміле.

Реклама Google

Патрульні склали на керманича адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння) КУпАП, інформує пресслужба Патрульної поліції Волині.

Зараз також читають: Митник з Волині допомагав переправляти через кордон ухилянтів за паспортами померлих.

Telegram Channel