Чіткі дії без хаосу та паніки.
Автомати в коридорах ліцею: у Луцьку вчили, як діяти під час збройного нападу (Відео)
У луцькому ліцеї № 26 відпрацювали сценарій найгіршої загрози
У Луцькому ліцеї №26 відбулося спеціальне тренування з відпрацювання дій у випадку збройного нападу. Офіцер служби освітньої та підрозділ тактичної підтримки управління патрульної поліції у Волинській області розробили та відпрацювали чіткий план реагування.
Про це інформує Патрульна поліція Волинської області.
Під час заняття учасники зосередилися на практичних аспектах: як швидко передати інформацію відповідним службам, як організувати безпечне перебування дітей у приміщенні, як координувати дії персоналу та які правила мають виконувати учні у разі загрози.
Подібні навчання — це не формальність, а реальний інструмент підвищення рівня безпеки. Вони допомагають уникнути хаосу, зменшити ризики та зберегти найцінніше — життя і здоров’я дітей та працівників закладу.
Чіткий алгоритм і злагоджені дії — основа впевненості у будь-якій надзвичайній ситуації.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Волинські прикордонники понад 4 місяці були незламною стіною для ворога (Відео).