Ветеранський ярмарок відбудеться 28 березня (Фото ілюстративне).
У Луцьку знову відбудеться ярмарок ветеранського бізнесу
28 березня з 11:00 до 17:00 у Луцьку в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться наступний ярмарок ветеранського бізнесу «Я зміг – і ти зможеш!»
Про це інформує мер Ігор Поліщук.
«Подія стане продовженням ініціативи, спрямованої на підтримку та розвиток бізнесу серед ветеранів. У межах ярмарку підприємці з числа ветеранів та членів їх сімей із різних куточків України представлять власну продукцію та розкажуть про свій шлях започаткування й ведення справи в умовах війни.
Запрошуємо жителів громади та гостей міста долучитися до заходу, ознайомитися з товарами та послугами, а також почути надихаючі історії ветеранів і ветеранок, членів їхніх родин та родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України», - йдеться у повідомленні.
Потенційних учасників не лише нашої громади, а й зі всієї України ми запрошуємо до реєстрації за Google-формою: https://forms.gle/aFf7fNX2ShaEairf8