Ростислав Чапюк.
Помер відомий волинський політик, народний депутат ІІ скликання Ростислав Чапюк
Йому було 88 років
Про втрату повідомив його син Олег Чапюк.
«Сьогодні наша родина переживає велику втрату.
Пішов із життя мій батько — Ростислав Степанович Чапюк. Людина непростої долі, великої праці та глибокої любові до своєї землі.
Батько народився і виріс на Волині, у родині, яка пройшла через важкі випробування війнами, переселеннями та бідністю. Його дитинство було непростим — війна, повоєнні роки, нестатки, рання втрата свого батька. Але ці труднощі загартували його характер і навчили головного — цінувати працю, людей і рідну землю.
Після закінчення з відзнакою Львівського сільськогосподарського інституту він повернувся працювати на Волинь. Ще молодим очолив колгосп, здобув повагу людей і за свою працю був нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора.
Згодом працював на керівних посадах у сільському господарстві області, був першим секретарем Ратнівського та Володимир-Волинського райкому партії. У часи становлення незалежної України підтримав демократичні зміни та був обраний народним депутатом Верховної Ради України.
Все своє життя батько залишався людиною принципів. Він вірив в Україну, у її свободу і майбутнє. Йому боліла доля держави, і він завжди закликав до мудрості, єдності та відповідальності перед народом.
Для мене він був не лише державним діячем чи справедливим керівником. Передусім він був батьком — сильною і порядною людиною, що вчила чесності, наполегливості та любові до рідної землі і словом, і власним прикладом.
Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.
Спочивай з миром, тату.
Ми тебе пам’ятаємо і дуже любимо.
Попрощатись можна в Домі панахиди у неділю 8-го березня з 18:00 до 21:00 і в понеділок 9-го березня з 9:00 до 13:00.
Чин відспівування відбудеться о 13:00.
Дім панахиди, Луцьк, проспект Перемоги, 8», - йдеться у повідомленні.
Читайте також: «86-річний екснардеп від Волині Ростислав ЧАПЮК: «У нас корупційні схеми нерідко подаються як благо для простих людей».