«Донні, ти пабєділ!» (Ха-ха-ха).
путін знову всіх переграв: США скасували санкції щодо російської нафти
І скажіть, що Дональд Трамп – не агент Краснов?
Сполучені Штати на 30 днів скасували санкційні обмеження на купівлю російської нафти та нафтопродуктів, які транспортуються танкерами в морі.
Про це повідомив Міністр фінансів США Скотт Бессент, інформує «Українська правда».
Пряма мова Бессента: «Щоб збільшити глобальний обсяг існуючих поставок, Міністерство фінансів США надає тимчасовий дозвіл країнам на придбання російської нафти, яка наразі застрягла в морі. Цей обмежений короткостроковий захід застосовується лише до нафти, яка вже перебуває в дорозі, і не принесе значної фінансової вигоди російському уряду».
Згідно з тексом ліцензії, Мінфін США дозволяє доставку та продаж російської нафти і нафтопродуктів, завантажених на судна станом на 12 березня. Ліцензія діятиме до опівночі 11 квітня за вашингтонським часом.
Що ж, путін знову плеще в долоні. Дуже влучно висловилася з приводу війни в Ірані головний редактор газети «Високий замок» Наталія Балюк: «Війна, яка швидко розповзлася по цілому Близькому Сходу, повністю відповідає інтересам лише однієї країни: путін не втомлюється потирати руки... У мене взагалі складається враження, що росія, як такий собі геймер, одним джойстиком керує усіма воюючими країнами: і Америкою з Ізраїлем, і, звісно, Іраном. Адже що бачимо зараз? Обидві сторони конфлікту б’ють насамперед по нафтових об’єктах, що неминуче призвело до енергетичної кризи у світі. Ціна на нафту злетіла до понад 100 доларів за барель.
У мене взагалі складається враження, що росія, як такий собі геймер, одним джойстиком керує усіма воюючими країнами: і Америкою з Ізраїлем, і, звісно, Іраном.
Для росії це рятівне коло, оскільки низькі ціни на нафту, які трималися з кінця 2022 року, вбивали російську економіку. На цей рік росія оптимістично закладала у бюджет 59 доларів за барель, хоча світові ціни були нижчими, а путін продавав свою нафту тому ж Китаю взагалі по 39 доларів за барель. Ба більше, дефіцит енергоресурсів у світі, спровокований війною, дав підстави США «під благим наміром» частково скасувати санкції з російської нафти. А це все, що треба ,уло кремлю. І тепер росія зможе суттєво поповнити насамперед бюджет війни. Так і проситься питання: «Трампе, ти точно президент Америки?».
Зараз також читають: На Волині голова райсуду «погорів» на хабарі.