Ну як зупинити паліїв?
Волинські палії вже і Луцьк підпалили...
21 березня на території області зафіксовано низку пожеж сухої трави та чагарників у різних громадах
У місті Луцьк на вул. Заводській займання сухої трави ліквідовували рятувальники 1-ої ДПРЧ.
Поза межами села Заболотці Володимирського району пожежу сухої рослинності на значній площі гасили бійці селища Іваничі.
У селищі Турійськ Ковельського району до ліквідації займання залучались місцеві рятувальники, а також МПО Радовичі (яке згодом було повернуто з маршруту).
Поблизу села Городище Луцького району працювали рятувальники з міста Луцьк.
Одну з найбільших пожеж зафіксовано у селі Береськ Доросинівської громади Луцького району – тут вогонь охопив значну площу сухої трави та чагарників. До ліквідації залучались підрозділи з міста Рожище, а також місцеві пожежні команди Ясенівки та Доросинів (частина підрозділів була повернута з дороги).
Одну з найбільших пожеж зафіксовано у селі Береськ Доросинівської громади Луцького району – тут вогонь охопив значну площу сухої трави та чагарників.
![]()
Ще одна масштабна пожежа виникла у селі Лучиці Боратинської громади Луцького району, де працювали рятувальники з міста Луцьк.
Усі випадки об’єднує одна причина – необережне поводження з вогнем, констатує пресслужба ДСНС Волині.
Зараз також читають: Волинянин опівночі повідомив поліцію про жорстоких хуліганів.