Напад стався на вул. Патона.
У Львові внаслідок удару ножем у шию помер військовий ТЦК
Правоохоронці встановлюють особу нападника
У Львові ножем у шию вбито військовослужбовця: розслідування на контролі прокуратури
Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.
За процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури міста Львова розпочато кримінальне провадження за п. 8 ч. 1 ст. 115 КК України — умисне вбивство особи у зв’язку з виконанням нею службового обов’язку.
За даними слідства, сьогодні близько 13:30 у Залізничному районі міста під час виконання службових обов’язків смертельно поранено 52-річного військовослужбовця Галицько-Франківського ОРТЦК та СП.
За попередніми даними, під час проведення заходів з оповіщення населення щодо мобілізації та перевірки військово-облікових документів невстановлений чоловік завдав військовослужбовцю ножового поранення у шию. Після цього нападник втік.
Потерпілого госпіталізували до медичного закладу з критичним ушкодженням сонної артерії. Попри проведені реанімаційні заходи, він помер.
Правоохоронці встановлюють особу нападника та вживають заходів для його затримання.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Хмельниччині батько продав дитину для жебрацтва.