Курси НБУ $ 43.47 € 50.80
На Волині добудовують ще дві багатоповерхівки для переселенців

Готовність будинків наразі становить близько 65%.

Фото Волинська ОВА.

На Волині добудовують ще дві багатоповерхівки для переселенців

У Нововолинську зводять два будинки для ВПО

Про це інформують у Волинській ОВА.

«Перебуваючи з робочим візитом у Нововолинську, т.в.о. начальника ОВА Роман Романюк ознайомився зі станом реалізації проєкту «Житло для внутрішньо переміщених осіб та відновлення звільнених міст в Україні».

 

 Будівництво здійснюється за кошти Європейського Союзу під управлінням НЕФКО. Також передбачене співфінансування з місцевого бюджету – зокрема на будівництво укриття, технічний нагляд та підключення до електромереж.

Йдеться про два багатоквартирні будинки, готовність яких наразі становить близько 65%. Нині активно тривають внутрішні та оздоблювальні роботи. Паралельно готуються до облаштування спортивного майданчика.

 

 Введення об’єктів в експлуатацію заплановане вже на травень цього року.

У черзі на житло – понад 300 внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані та фактично проживають у Нововолинській громаді. Квартири насамперед надаватимуть багатодітним родинам, малозабезпеченим та працевлаштованим внутрішньо переміщеним жителям», - йдеться у повідомленні.

 

 

Реклама Google

Telegram Channel