Курси НБУ $ 43.91 € 51.60
19 місяців у неволі: у громаді на Волині привітали з поверненням захисника

Стійкість та вірність.

Фото: facebook.com.

19 місяців у неволі: у громаді на Волині привітали з поверненням захисника

До Володимира повернувся захисник-ветеран Михайло Боденко

Додому після довгих місяців неволі повернувся 45-річний старший солдат Михайло Боденко — воїн, чия історія боротьби за Україну триває вже понад десятиліття.

Про це інформує Ігор Пальонка - голова Володимирської територіальної громади.

Михайло — досвідчений військовий, який пройшов гартування ще в часах АТО. Коли у лютому 2022-го ворог розпочав повномасштабне вторгнення, він без вагань знову взяв до рук зброю. Михайло давав відсіч окупантам на Харківщині, захищаючи кожен клаптик рідної землі.

У серпні 2024 року під час запеклого бойового завдання поблизу села Сотницький Козачок воїн потрапив до ворожого полону. Наступні 19 місяців стали для нього справжнім іспитом на стійкість. Майже два роки невідомості, боротьби та віри в те, що рідна земля знову під ногами — і ось цей день настав.

Голова громади Ігор Пальонка особисто привітав воїна з поверненням:

«Мав за честь вітати Михайла на рідній землі. Дякую за незламність та вірність присязі.Бажаю якнайшвидшого відновлення, міцного здоров’я та довгих років життя у вільній Україні!»

Громада пам’ятає про кожного, хто досі залишається в полоні, і продовжує чекати на повернення усіх своїх синів та доньок.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Вистояв і повернувся: звільнений з полону волинянин нарешті приїде в рідне місто.

Реклама Google

Telegram Channel