До трагедія була якась секунда...
На Волині троє дітей на одному скутері ледь не потрапили під колеса авто в тумані
Увага! На відео у новині – нецензурна техніка
Уранці 19 травня у селищі Колки Луцького району сталася небезпечна дорожня ситуація – троє неповнолітніх на одному скутері раптово виїхали з-за автобуса просто перед автомобілем.
Лише завдяки швидкій реакції водія вдалося уникнути трагедії. Про інцидент повідомила Марія Краснопера у фейсбук-групі «КОЛКІВСЬКА ТГ. МАЙБУТНЄ У НАШИХ РУКАХ!», інформує місцеве видання «Нова доба».
За словами свідків, через сильний туман видимість на дорозі була мінімальною. На зустрічній смузі стояв автобус, а з-за нього несподівано виїхав скутер, на якому перебували троє дітей.
Увага! Ненормативна лексика:
Неповнолітні рухалися без шоломів та будь-яких засобів захисту. Вони фактично виїхали наосліп, не переконавшись у безпечності маневру.
Неповнолітні рухалися без шоломів та будь-яких засобів захисту. Вони фактично виїхали наосліп, не переконавшись у безпечності маневру.
Водій автомобіля встиг екстрено загальмувати, завдяки чому вдалося уникнути наїзду. На щастя, ніхто не постраждав.
Жінка закликає батьків уважніше контролювати дозвілля дітей та нагадувати їм про правила дорожнього руху, адже скутер є транспортом підвищеної небезпеки, особливо в умовах поганої видимості.
Зараз також читають: Волинських пасічників попереджають: хочете мати мед – закрийте на дві доби своїх бджіл у вуликах.