За стандартами ЄС та з 3D-технологіям.
Як у Луцьку змінили навчання популярної професії
Волинь переймає чудові ініціативи для змін та пошуку нових шляхів в освіті
У стінах ЛНТУ відбулася фінальна презентація Stem-проєкту з оновлення навчання за спеціальністю слюсар-ремонтник. Освітяни, бізнес, влада, а також іноземні партнери дискутували про важливі зміни та виклики.
До обговорення долучився і перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.
Інноваційна програма реалізована на базі Технічного фахового коледжу ЛНТУ за партнерської підтримки громадської організації «Перспективи Волині», флагманів регіональної промисловості - СП ТОВ «Модерн Експо», ТОВ «Бас Мотор», ПрАТ «СКФ Україна», ТОВ «Кромберг енд Шуберт» та фінансування Європейського Союзу у межах мультидонорської ініціативи Skills4Recovery, яка реалізується GIZ та SFPL.
За словами директор коледжу Олега Герасимчука, завдяки модернізації студенти отримали якісно оновлені освітні програми, сучасні технології та обладнання з числовим програмним керуванням, 3D-моделюванням та CAD/CAM-системи - програмно-апаратні комплекси для автоматизованого проєктування та виготовлення виробів. Таким чином підготовлені слюсарі-ремонтники цілковито відповідатимуть вимогам роботодавців і сучасному ринку праці.
Перший заступник голови Волинради Юрій Поліщук привітав учасників й усіх причетних з успішною реалізацією проєкту: «Дякую роботодавцям нашої Волині, які активно долучаються до подібних ініціатив. За останні 5 років ми змогли відійти від стереотипів про професійно-технічну освіту. Дивлячись на досконале впровадження змін, є чітке бачення, який вигляд матиме професійна освіта для студентства. Тому тут варто взяти до уваги й зміни у регіональному замовленні, маючи таких надійних партнерів. Бажаю, щоб було ще більше якісних рішень для системи освіти. Адже молодь має розуміти, що Україна є траєкторією для успіху та нових підходів».
До учасників форуму звернулася і Генеральна консулка Республіки Польща у Луцьку Анна Новаковська: «Польща бере участь у 30 подібних програмах і готова підтримувати усі зміни, орієнтовані на європейські стандарти, які прагне мати Україна. Фонд міжнародної солідарності Польщі радий, що Волинь переймає чудові ініціативи для змін та пошуку нових шляхів в освіті».


Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Хто став найкращим педагогом Волині.