Через спекотну, суху та вітряну погоду в області зберігається високий рівень пожежної небезпеки.
На Волині триває гасіння торфовищ (Фото)
Учора протягом дня на Волині виникло 3 пожежі торфу, гасіння двох із них ще триває
Займання виникли поблизу села Яревичі Ковельського району, а також на урочищах «Шиболово» та «Двадцять п’ятка» Камінь-Каширського району.
Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Волинській області.
«На урочищах гасіння пожеж триває. До ліквідації вогню залучені рятувальники району та працівники місцевих пожежних охорон прилеглих сіл.
Вогнеборці здійснюють проливання осередків горіння та вживають усіх необхідних заходів для недопущення поширення вогню.
Шановні жителі Волині!
Через спекотну, суху та вітряну погоду в області зберігається високий рівень пожежної небезпеки. Навіть невелика іскра або недопалок можуть спричинити масштабну пожежу.
Не спалюйте суху рослинність.
Не залишайте непогашені сірники та недопалки.
Не розводьте багаття у невстановлених місцях.
Бережіть себе, людей навколо та природу!» - йдеться в повідомленні.
![]()
![]()
![]()
Читайте також: «У Луцьку правоохоронці зупинили 18-річного водія, який сів за кермо напідпитку».