Катерина Дацюк.
Волинська випускниця склала НМТ з історії України на 200 балів
Максимальний результат за високі знання продемонструвала випускниця Луцького ліцею №1 Катерина Дацюк
«Щиро вітаємо ученицю 11-Б класу Катерину Дацюк із блискучим досягненням — 200 балами на НМТ з історії України!
Цей максимальний бал — результат щоденної праці, титанічних зусиль і щирої відданості навчанню.
Велика вдячність за високий професіоналізм та чудову підготовку педагогу — Людмилі Орган!
Катерино, успіхів тобі, натхнення та впевненого руху до своєї мети! Ти — гордість нашого ліцею та чудовий орієнтир для наступних поколінь!», - йдеться в повідомленні Людмили Богданець.
Читайте також: «Вікторина з Волині: Яскравий красень, тато-годувальник і тезка-страшилка для путіна!»