Ваговий контроль.
Влетіли на пів мільйона гривень: на Волині впіймали п'ять перевантажених фур
На перевізника та ванатжовідправника складено адмінматеріали за порушення габаритного-вагових норм
Під час рейду на автошляху «Устилуг-Луцьк-Рівне» було виявлено 5 вантажних транспортних засобів з ознаками перевищення габаритно-вагових норм.
Про це повідомляє Укртрансбезпека.
У всіх 5 випадках встановлено перевищення допустимих габаритних параметрів.
Для продовження руху перевізник мав отримати відповідні дозволи. Лише після цього з вантажівок були зняті блокувальні пристрої і вони продовжили свій рух.
Також відповідальність за порушення вимог щодо оформлення та внесення відомостей до ТТН нестиме вантажовідправник.
Загальна сума штрафних санкцій за виявлені порушення склала — 476 000 гривень.
Укртрансбезпека нагадує: дотримання габаритних і вагових норм є важливою умовою безпечної експлуатації автомобільних доріг та відповідального перевезення вантажів.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Батько та син із Волині стоять пліч-о-пліч у «Сталевій Сотці».