Світла пам'ять Герою!
Вважався зниклим безвісти майже два роки: підтвердили загибель солдата з Волині Миколи Войтюка
Сумна звістка надійшла у Ківерцівську громаду
Підтвердили загибель мужнього захисника України, солдата Войтюка Миколи Павловича (23.01.1966 р.н.).
Про це повідомили у Ківерцівській міській раді.
Микола Павлович був призваний на військову службу 21 червня 2024 року Луцьким РТЦК та СП Волинської області. Він став на захист Батьківщини як стрілець 3 відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А7039. З 19 серпня 2024 року воїн вважався зниклим безвісти під час виконання бойового завдання з оборони та відсічі російської агресії в районі населеного пункту Нью-Йорк Бахмутського району Донецької області. Офіційне встановлення особи підтвердило найстрашніше — Герой загинув у бою за волю України.
Довгий час родина жила в надії, але тепер громада у скорботі схиляє голови перед світлою пам'яттю працьовитої, доброї людини. Микола Павлович багато років будував житло для людей, працював оператором котельні в Сокиричівській школі міліції та техніком у Волинській філії Українського інституту експертизи сортів. Він був люблячим чоловіком, батьком та братом.
Про час зустрічі Героя, детальний маршрут кортежу та чин поховання буде повідомлено згодом.
Вічна пам’ять і слава Герою Миколі Войтюку!
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ