Замість газу – вода.
У Луцьку мешканець багатоповерхівки залишив без газу 35 квартир
Лучанин самовільно замінив водонагрівач спричинивши аварію на два під'їзди
У багатоповерхівці Луцька замість газу – вода. Два під'їзди будинку, а це 35 квартир, залишились без газу.
Про це повідомляє Волинська філія «Газмережі».
Причина відключення: потрапляння води у внутрішньо-будинковий газопровід. Один із власників квартир самовільно замінив водонагрівач.
Через самовільні дії одного з мешканців у газорозподільну мережу потрапила вода.
Газовики вже почали проводити повний цикл технічних робіт: злиття з труб та лічильників воду, а також перевірка герметичність системи. До квартир одного з під’їздів газопостачання відновили.
Всі витрати відшкодує винуватець аварії.
Після завершення аварійно-відновлювальних робіт газопостачання буде відновлено.
Споживачів закликають не ризикувати власною безпекою та звертатися лише до фахівців, які мають дозволи та досвід у роботі з газовим обладнанням!
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині четверту добу горить торфовище: вогонь охопив гектари землі.