Курси НБУ $ 44.91 € 51.46
У Луцьку мешканець багатоповерхівки залишив без газу 35 квартир

Замість газу – вода.

Фото: Ілюстративне.

У Луцьку мешканець багатоповерхівки залишив без газу 35 квартир

Лучанин самовільно замінив водонагрівач спричинивши аварію на два під'їзди

У багатоповерхівці Луцька замість газу – вода. Два під'їзди будинку, а це 35 квартир, залишились без газу.

Про це повідомляє Волинська філія «Газмережі».

Причина відключення: потрапляння води у внутрішньо-будинковий газопровід. Один із власників квартир самовільно замінив водонагрівач.

Через самовільні дії одного з мешканців у газорозподільну мережу потрапила вода. 

Газовики вже почали проводити повний цикл технічних робіт: злиття з труб та лічильників воду, а також перевірка герметичність системи. До квартир одного з під’їздів газопостачання відновили.

Всі витрати відшкодує винуватець аварії.

Після завершення аварійно-відновлювальних робіт газопостачання буде відновлено.

Споживачів закликають не ризикувати власною безпекою та звертатися лише до фахівців, які мають дозволи та досвід у роботі з газовим обладнанням!

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На Волині четверту добу горить торфовище: вогонь охопив гектари землі.

Реклама Google

Telegram Channel