Курси НБУ $ 44.91 € 51.41
На Волині медики «швидкої» провели реанімацію прямо на місці виклику

Вихідні на межі життя і смерті.

Фото: ілюстративне/facebook.com.

На Волині медики «швидкої» провели реанімацію прямо на місці виклику

Рахунок йшов на секунди

19-21 червня видалися надзвичайно напруженими для працівників волинської екстренки.

Про це інформує Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Лікарі та парамедики провели ряд критично важливих та складних реанімаційних і кардіологічних процедур прямо на місцях викликів.

  • 1 серцево-легенева реанімація (СЛР): серце людини зупинилося, а рахунок йшов на секунди.

Завдяки чіткому та злагодженому виконанню алгоритмів роботу серця вдалося відновити. Людину повернули до життя.

  • 1 кардіоверсія: лікарською бригадою було проведене відновлення нормального серцевого ритму при пароксизмі надшлуночкової тахікардії з ознаками нестабільності.
  • 1 електрична кардіостимуляція: у стані, коли серцевий ритм пацієнта критично сповільнився, медики застосували ЕКС.

Це дозволило підтримати роботу серця та безпечно транспортувати людину в заклад охорони здоров’я.

Кожен такий виїзд – це іспит на швидкість, знання та витримку.  Дякуємо за врятовані життя!

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На Рівненщині протягом вихідних потонули троє дітей.

Реклама Google

Telegram Channel