Вихідні на межі життя і смерті.
На Волині медики «швидкої» провели реанімацію прямо на місці виклику
Рахунок йшов на секунди
19-21 червня видалися надзвичайно напруженими для працівників волинської екстренки.
Про це інформує Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Лікарі та парамедики провели ряд критично важливих та складних реанімаційних і кардіологічних процедур прямо на місцях викликів.
- 1 серцево-легенева реанімація (СЛР): серце людини зупинилося, а рахунок йшов на секунди.
Завдяки чіткому та злагодженому виконанню алгоритмів роботу серця вдалося відновити. Людину повернули до життя.
- 1 кардіоверсія: лікарською бригадою було проведене відновлення нормального серцевого ритму при пароксизмі надшлуночкової тахікардії з ознаками нестабільності.
- 1 електрична кардіостимуляція: у стані, коли серцевий ритм пацієнта критично сповільнився, медики застосували ЕКС.
Це дозволило підтримати роботу серця та безпечно транспортувати людину в заклад охорони здоров’я.
Кожен такий виїзд – це іспит на швидкість, знання та витримку. Дякуємо за врятовані життя!
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Рівненщині протягом вихідних потонули троє дітей.