Триває слідство.
На Волині ексочільниці Служби місцевих доріг оголосили підозру
Її підозрюють у розтраті понад 2 млн грн бюджетних коштів
За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури колишній директорці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» повідомлено про підозру у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах, вчиненій шляхом зловживання службовим становищем (ч.5 ст. 191 КК України).
Про це повідомляє Відділ інформаційної політики обласної прокуратури.
Встановлено, що чиновниця уклала договір із приватним підприємством про виконання за завищеними цінами робіт із розроблення документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості в межах смуг відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Волинської області.
Таким чином було розтрачено понад 2 млн гривень бюджетних коштів.
Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Луцьку чиновника міськради підозрюють у розтраті понад 2 млн грн бюджетних коштів.