«Ця трагедія вкотре нагадує: вода не пробачає необережності».
На Волині втопився 15-річний юнак
Трагедія сталася в місті Рожище
Вчора о 15:42 до Служби порятунку надійшло повідомлення про людину, яка тоне у ставку в місті Рожище, і вже за лічені хвилини рятувальники були на місці події.
На цей момент очевидці дістали з води 15-річного хлопця і медики на березі проводили реанімаційні заходи.
На цей момент очевидці дістали з води 15-річного хлопця і медики на березі проводили реанімаційні заходи.
На жаль, врятувати підлітка не вдалося.
«Ця трагедія вкотре нагадує: вода не пробачає необережності.
Закликаємо батьків до посиленого контролю за тим, де перебувають їхні діти. Рекомендуємо обирати для відпочинку на воді лише облаштовані пляжі, де чергують рятувальники та є можливість оперативно надати допомогу», – наголошує пресслужба ДСНС Волині.
Зараз також читають: Лабораторія перевірила якість води на Шацьких озерах: результати.