Курси НБУ $ 44.87 € 50.88
У селі біля Луцька палала господарська споруда

Під Луцьком приборкували вогняну стихію.

Фото facebook.com.

У селі біля Луцька палала господарська споруда

Вогнеборці не допустили поширення полум'я на житловий будинок

У селі Хорлупи Підгайцівської громади  24 червня виникла пожежа в господарській будівлі.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.

Горіння першим помітив господар і намагався разом з сусідом загасити вогонь, але полум'я швидко поширювалось деревʼяними конструкціями, загрожував перекинутись на будинок. Врешті сусіди подзвонили на лінію 101, для ліквідації пожежі залучались рятувальники з Луцька, підрозділ місцевої пожежної охорони з міста Олика.

Вогнеборці не допустили розвитку пожежі, запобігли поширенню вогню та за 13 хвилин після прибуття ліквідували горіння.

Постраждалих немає. Причина пожежі - коротке замикання електромережі.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На Франківщині у річці Дністер знайшли тіло 17-річної дівчини.

Реклама Google

Telegram Channel