Під Луцьком приборкували вогняну стихію.
У селі біля Луцька палала господарська споруда
Вогнеборці не допустили поширення полум'я на житловий будинок
У селі Хорлупи Підгайцівської громади 24 червня виникла пожежа в господарській будівлі.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.
Горіння першим помітив господар і намагався разом з сусідом загасити вогонь, але полум'я швидко поширювалось деревʼяними конструкціями, загрожував перекинутись на будинок. Врешті сусіди подзвонили на лінію 101, для ліквідації пожежі залучались рятувальники з Луцька, підрозділ місцевої пожежної охорони з міста Олика.
Вогнеборці не допустили розвитку пожежі, запобігли поширенню вогню та за 13 хвилин після прибуття ліквідували горіння.
Постраждалих немає. Причина пожежі - коротке замикання електромережі.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Франківщині у річці Дністер знайшли тіло 17-річної дівчини.