Врятоване життя.
На Волині лікарі витягли з того світу 18-річного юнака
Медики провели екстрену операцію на серці
Волинські медики провели екстрену та надскладну операцію на серці, щоб урятувати життя 18-річному пацієнту. Хлопець опинився за крок від смерті через підступне та смертельно небезпечне ускладнення.
Про це повідомляє Нововолинська центральна міська лікарня.
Юнак потрапив до лікарні у вкрай важкому стані. Медики діагностували у нього гнійний перикардит — патологію, за якої у навколосерцевій сумці стрімко накопичується гній. Ця рідина створила критичний тиск на серце хлопця. Воно фактично було затиснуте в «лещата» і будь-якої миті могло зупинитися.
Зважаючи на смертельну загрозу, діяти довелося миттєво. Задля порятунку 18-річного пацієнта свої зусилля об'єднали найкращі фахівці Нововолинської лікарні та Волинської обласної клінічної лікарні.
«Завдяки злагодженій та ювелірній роботі лікарів вдалося оперативно видалити гнійний вміст та зняти критичний тиск із серця. Це дозволило уникнути найгіршого», — зазначають у медичному закладі.
Завдяки майстерності хірургів кризу подолано. Наразі життя хлопця поза небезпекою, попереду на нього чекає процес реабілітації.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У громаді на Волині призупинять роботу сім дитсадків.