До 7 липня все має бути чисто.
У Луцьку після скарг містян перевірили стан кладовищ (Фото)
Комунальників зобов'язали навести лад до 7 липня
До Департаменту почали надходити звернення громадян щодо незадовільного стану міських кладовищ.
Про це інформує Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.
Департаментом одразу було відреаговано і розпочалася робота щодо перевірки вказаних фактів.
Станом на сьогодні обстежено міські кладовища:
в с. Гаразджа, зокрема і Алею почесних поховань;
- на вул. Рівненській;
- на вул. Володимирській;
- на вул. Потебні;
- на вул. Державності.
Під час роботи інспекторами було виявлено ряд порушень. У зв’язку з цим директору Луцького спеціалізованого комбінату комунально-побутового обслуговування видано приписи з вимогою вжити необхідних заходів та привести території кладовищ, під’їзди і підходи до них у належний санітарний стан до 7 липня 2026 року.
Робота в цьому напрямку буде продовжена з метою обстеження кладовищ в старостинських округах Луцької міської територіальної громади.
Мешканців громади закликають також долучатися до підтримання порядку: впорядковувати могили рідних і близьких та прилеглі до них території, адже повага до пам’яті починається з відповідальності кожного з нас.



Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині цивільним заборонили вхід на полігон «Повурськ».