Дякуємо за захист.
Символи мужності та незламності: захисникам з Волині вручили почесні державні нагороди
Відзнаки отримали Віктор Мороз та Василь Мартинюк із Камінь-Каширської громади
Напередодні Дня Конституції України на Алеї Героїв у Камені-Каширському відбулося вручення державних нагород нашим землякам-захисникам.
Про це повідомили у громаді.
Урочистості та спільна міжконфесійна молитва відбулися сьогодні на Алеї Героїв. У місці, де навіки закарбована пам’ять про полеглих воїнів, громада вшанувала тих, хто сьогодні є живим символом мужності, незламності та відданості Українській Державі.
Нині, в умовах війни, це особливо символічно – відзначати людей, які власною мужністю та незламністю захищали не лише кордони нашої держави, а й ті засадничі цінності, на яких ґрунтується українська Конституція.
Нагороди Захисникам вручили: міський голова Віктор Пась та офіцер відділення цивільно-військового співробітництва Камінь-Каширського РТЦК та СП молодший лейтенант Ольга Овчаренко.
Згідно з офіційними наказами, почесні відзнаки отримали наші мужні земляки.
Відзнакою Міністра оборони України «За поранення» нагородили жителя села Гута-Боровенська Віктора Мороза, відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України «За незламність» – солдата Василя Мартинюка із села Бузаки.


Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: «Чистий Луцьк» здав на переробку 12 тонн скла та макулатури.