Токсична пастка.
У селі біля Луцька чистка каналізаційної ями завершилася трагедією
Підступні випари забрали життя молодої жінки
У селі Романів Луцького району внаслідок отруєння токсичними випарами з каналізаційної ями загинула місцева жителька.
Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомила пресслужба поліції Волинської області, пише ZAXID.NET.
Нещасний випадок стався ввечері 25 червня. За даними слідства, 29-річна мешканка села під час очищення каналізаційної ями знепритомніла через отруйні випари. На допомогу їй прийшов 53-річний сусід, однак йому також стало зле.
«На місці працювали медики екстреної медичної допомоги. Попри проведені реанімаційні заходи, врятувати жінку не вдалося. Чоловіка госпіталізували», – повідомляють правоохоронці.
Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 (умисне вбивство з приміткою «нещасний випадок») Кримінального кодексу України та встановлюють усі обставини події.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Рівненщині колишній керівник лікарні роками призначав «космічні» зарплати півсотні працівникам.