Курси НБУ $ 44.86 € 51.13
У селі біля Луцька чистка каналізаційної ями завершилася трагедією

Токсична пастка.

Фото: ілюстративне/facebook.com.

У селі біля Луцька чистка каналізаційної ями завершилася трагедією

Підступні випари забрали життя молодої жінки

У селі Романів Луцького району внаслідок отруєння токсичними випарами з каналізаційної ями загинула місцева жителька. 

Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомила пресслужба поліції Волинської області, пише ZAXID.NET.

Нещасний випадок стався ввечері 25 червня. За даними слідства, 29-річна мешканка села під час очищення каналізаційної ями знепритомніла через отруйні випари. На допомогу їй прийшов 53-річний сусід, однак йому також стало зле.

«На місці працювали медики екстреної медичної допомоги. Попри проведені реанімаційні заходи, врятувати жінку не вдалося. Чоловіка госпіталізували», – повідомляють правоохоронці.

Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 (умисне вбивство з приміткою «нещасний випадок») Кримінального кодексу України та встановлюють усі обставини події.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На Рівненщині колишній керівник лікарні роками призначав «космічні» зарплати півсотні працівникам.

Реклама Google

Telegram Channel