Патрульні швиденько поміняли колесо.
На Волині поліцейські прийшли на допомогу пані-водійці
Під час патрулювання на вулиці Ківерцівській у Луцьку інспектори помітили схвильовану жінку, яка стояла біля свого автомобіля
Патрульні запитали, чи не потрібна їй допомога?
Керманичка пояснила, що в автомобілі пробило колесо. Самотужки замінити його вона не могла.
Керманичка пояснила, що в автомобілі пробило колесо. Самотужки замінити його вона не могла.
Інспектори миттєво відреагували: відрегулювали дорожній рух, щоб жінка безпечно перемістила автомобіль на узбіччя, а вже там допомогли оперативно замінити пошкоджене колесо.
«Саме заради таких моментів ми щодня поруч – щоб допомагати, підтримувати та дбати про вашу безпеку.
Ми завжди поруч, коли це потрібно. Бережіть себе та щасливої дороги!» – бажають у пресслужбі Патрульної поліції Волині.
Зараз також читають: У селі на Волині просять врятувати лелеку.