На щастя, історія завершилася добре.
У Луцьку велопатрульні допомогли 4-річному хлопчику
Дитину повернули до батьків
Під час патрулювання парку імені Лесі Українки велопатрульні виявили хлопчика, який самостійно перебував без супроводу дорослих.
Про це повідомляє Патрульна поліція Волинської області.
«Під час пошуків рідних інспектори отримали повідомлення про зникнення дитини. Поліцейські одразу повідомили про це чергову частину, зв'язалися з батьками та невдовзі повернули їм хлопчика.
На щастя, історія завершилася добре: дитина була неушкоджена й уже за короткий час повернулася в обійми рідних.
Інспектори провели з батьками профілактичну бесіду щодо необхідності постійного нагляду за малолітніми дітьми.
Дякуємо колегам за оперативні та злагоджені дії», - йдеться в повідомленні.
Читайте також: «На Волині рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам повернутися з острова на озері Світязь».