Курси НБУ $ 44.86 € 51.13
Звернення очільника Волині до жителів краю

«Люди – наша найбільша цінність. Бережімо себе та один одного!»

Screenshot

Фото: фейсбук-сторінка Романа РОМАНЮКА.

Звернення очільника Волині до жителів краю

У зв’язку з африканською спекою в нашому краї – до +38°С – тимчасово виконувач обов'язків голови Волинської обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) Роман Романюк опублікував звернення до населення

Подаємо текст його заяви, яка оприлюднена на фейсбук-сторінки очільника Волині.

«Україну накрила екстремальна спека, інтенсивність якої, за прогнозами синоптиків, зберігатиметься ще щонайменше три дні. Це серйозне навантаження на організм, особливо для людей, які працюють у денні години.

А люди – наша найбільша цінність.

Тому звертаюся до керівників підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання області з проханням, де це можливо, на найближчі дні перевести працівників на дистанційний режим роботи або скоригувати графіки, розпочинаючи робочий день раніше, щоб уникнути роботи у період найвищих температур.

Особливу увагу прошу приділити працівникам, які виконують роботи на відкритому повітрі.

Особливу увагу прошу приділити працівникам, які виконують роботи на відкритому повітрі.

За можливості варто перенести їх на ранкові чи вечірні години, забезпечити достатню кількість питної води, можливість перепочинку в затінених або прохолодних місцях та дотримання вимог охорони праці.

Реклама Google

Закликаю також усіх жителів області подбати про себе та своїх рідних: за можливості не перебувати тривалий час на сонці у найспекотніші години, підтримувати водний баланс та бути особливо уважними до дітей, людей старшого віку і тих, хто має хронічні захворювання.

Бережімо себе та один одного!» – закликав Роман Романюк.

Зараз також читають: Через африканську спеку змінює режим роботи Луцька міська рада.

Telegram Channel