Проєкт матиме продовження та відбуватиметься кожні два місяці.
У місті на Волині діти з інвалідністю долучилися до плетіння маскувальних сіток
у Нововолинській публічній бібліотеці відбувся захід «Вектор сили: Пліч-о-пліч», організований напередодні Дня Української Державності
Учасниками події стали діти з інвалідністю, які разом з іншими присутніми долучилися до доброї справи — плетіння маскувальних сіток для українських захисників і захисниць.
Про це повідомляє Нововолинська міська рада.
Для дітей також підготували цікаву програму: руханку, активності та перегляд фільму, що присвячений до Дня Державності. Учасники із задоволенням брали участь у всіх запропонованих заняттях, а тепла атмосфера сприяла щирому спілкуванню та позитивним емоціям.
Окрасою заходу став виступ колективу «Dance Zone», який подарував присутнім яскравий танцювальний номер.
«Вектор сили: Пліч-о-пліч» став прикладом того, як спільні добрі справи об’єднують людей, дарують відчуття підтримки та допомагають кожному відчути себе важливою частиною громади.
Проєкт матиме продовження та відбуватиметься кожні два місяці. У межах ініціативи учасники й надалі плестимуть маскувальні сітки, які передаватимуть українським військовим. Особливо важливою є участь дітей з інвалідністю, які власною працею долучаються до спільної перемоги.
Читайте також: «Волинські поліцейські привітали донечку безвісти зниклого на війні колеги».