«Наказ выполнять беспрекословно!»
Волонтер Стерненко: «Бригадам наказали записати відео на підтримку Сирського»
«Військових, які виступають проти, репресують»
Волонтер Сергій Стерненко заявив, що командирам українських бригад наказали записати відеозвернення на підтримку головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.
Джерела «Української правди» серед військових підтвердили надходження такої вказівки.
За словами одного з військових, скриншоти яких надав Стерненко, уранці 18 липня командирам бригад надійшла вказівка записати й до 17:00 оприлюднити відео на підтримку Сирського.
Вранці 18 липня командирам бригад надійшла вказівка записати й до 17:00 оприлюднити відео на підтримку Сирського.
Інший військовий повідомив, що у Десантно-штурмових військах завдання надійшло від командування ДШВ. Ще один співрозмовник зазначив, що підготовку роликів доручили комунікаційним підрозділам бригад.
Співрозмовник «Української правди» у Силах оборони теж повідомив, що «спустили задачу записати нашим комбригам відеозвернення».
Пряма мова Стерненка: «Командирам бригад спустили наказ записувати відео на підтримку Сирського.
Військових, які виступають проти, репресують».
Стерненко також стверджує, що один із військових підрозділу «Скеля» опублікував допис проти Сирського, після чого зник, а його акаунт видалили. Додаткових даних або доказів цієї частини заяви наразі немає.
Нагадаємо: перед цим командири корпусів Нацгвардії висловили підтримку Ігорю Клименку, який може очолити Міністерство оборони, заявивши, що той уже робив багато для війська на посту глави МВС і має достаньо досвіду, щоб працювати на новій посаді.
Зараз також читають: Через підтримку Федорова: в армії почались репресії.