Сміття біля веломаршруту.
На веломаршруті в нацпарку на Волині хтось поскидав сміття
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» проведено обстеження ділянки веломаршруту «Старі шляхи Ківерцівщини»
«Під час обстеження здійснено оцінку технічного стану маршруту та прилеглої території. На обстеженій ділянці маршрут перебуває у задовільному стані, - інформують в нацпарку. - Завалів дерев, чагарників та інших перешкод, що ускладнюють пересування велосипедистів і пішоходів, не виявлено. Дорожнє покриття придатне для безпечного проходження маршруту.
Разом із тим на окремих ділянках, що прилягають до маршруту, виявлено стихійні сміттєзвалища, які негативно впливають на природне середовище та потребують ліквідації.
Під час польового обстеження також зафіксовано сезонні природні зміни: масове зростання грибів маслюків та дозрівання плодів жимолості звичайної. Нагадуємо відвідувачам, що ягоди жимолості звичайної є отруйними й не придатні до вживання.
Закликаємо всіх відвідувачів дбайливо ставитися до природи, не залишати сміття та берегти унікальні природні комплекси Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща».
![]()
![]()