Затримано чоловіка, який мав намір встановити заборонені знаряддя лову.
Охоронці Шацького нацпарку зловили порушника на озері Пісочне
Інформація державної служби охорони Шацького НПП
Упродовж минулого тижня працівники державної служби охорони Шацького національного природного парку забезпечували охорону території, контроль за дотриманням природоохоронного законодавства.
За результатами проведеної роботи:
= вилучено 7 незаконно встановлених сіток та 2 ятері;
= складено 1 протокол за ст. 91 КУпАП — порушення вимог щодо охорони територій та об’єктів природно-заповідного фонду(заїзд у прибережну захисну смугу).
Окремо зафіксовано порушення на озері Пісочне: у вечірній час працівниками служби охорони затримано громадянина, який мав намір встановити заборонені знаряддя лову. За фактом порушення складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.
Також протягом тижня здійснювалися заходи з контролю за дотриманням режиму охорони території, моніторингу природних комплексів та запобігання незаконному використанню природних ресурсів.