Головна подія літа.
У Луцьку кличуть на масштабний Фестиваль вуличної культури та спорту
Захід, присвячений Дню молоді, відбудеться в неділю, 16 серпня, у Центральному парку імені Лесі Українки
Мешканців та гостей міста запрошують долучитися до головної спортивно-культурної події сезону – Фестивалю вуличної культури та спорту.
Про це повідомляє Луцька міська рада.
Захід орієнтований на відвідувачів будь-якого віку - від дітлахів до представників старшого покоління, які підтримують активний спосіб життя.
Головна мета заходу - продемонструвати, що турбота про здоров'я - це важливо, сучасно та доступно.
Програма фестивалю містить:
- відкриті тренування та спортивні зони;
- класичні та екзотичні види спорту (бокс, баскетбол, флорбол, капоейра, пілатес, велоспорт, плавання на байдарках тощо);
- інтелектуальні та тактичні локації: змагання з шахів та шашок, лазертаг, корисні майстеркласи з тактичної підготовки та психологічної витривалості;
- дозвілля та творчість: танцювальні перформанси, запуск повітряних зміїв та прикладні майстеркласи.
Дата проведення: 16 серпня 2026 року.
Час: 14:00 – 18:00.
Локація: Центральний парк культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Приходь, відчуй ритм рідного міста та поділися своєю енергією!
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Луцьку з переліку зупинок викреслили назву відомого заводу.