Жінці загрожує від 10 років в'язниці до довічного позбавлення волі.
Залишила поблизу вуличної вбиральні: на Волині розслідують смерть новонародженого хлопчика
Поліція вже встановила матір дитини: у її будинку знайшли закривавлений килим та жіночу сумку з написом «Несу добро»
Тіло новонародженої дитини було виявлено поблизу вуличної вбиральні у прозорому поліетиленовому пакеті, а поруч із ним – плаценту.
Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду від 7 серпня 2026 року, пише Ковель media.
Відомо, що інцидент стався 3 серпня, але в якому саме населеному пункті – в Єдиному реєстрі судових рішень не вказується.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України. Пункт 2 цієї частини стосується вбивства малолітньої дитини або жінки, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності. За цей злочин загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.
Слідчим Ковельського районного управління поліції вже становлено жінку, яка в ніч з 2 на 3 серпня народила хлопчика. За її словами, дитина народилася без ознак життя.
Під час огляду житлового будинку у ванній кімнаті на підлозі поліція виявила килим зі слідами крові. У кімнаті-студії (вітальні) поблизу меблевої стінки знайшли жіночу сумку з написами «Несу добро», в якій була нічна сорочка також зі слідами крові. У дворі виявлено прищіпку та мило, на яких була кров. Власниця домоволодіння добровільно видала свій мобільний телефон.
Вилучені під час огляду місця події речі та мобільний телефон визнані речовими доказами у кримінальному провадженні.
Суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк постановила накласти арешт на вилучене майно.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Рівному автівка «швидкої» потрапила в ДТП.